У Фастові відкрився Центр підтримки та укріплення сім’ї

• 08.11.2022

Тут можуть отримати соціальну допомогу родини внутрішньо переміщених осіб (до нас у громаду прибуло чимало сімей з окупованих територій, з місць, де ведуться бойові дії тощо), а також сім’ї тих фастівчан, які потребують підтримки. В центрі працюють психолог, соціальний педагог та три соціальні працівники.

Сам центр – це відкритий простір, який має ігрову частину, наповнену сучасними дидактичними та розвиваючими іграшками, кімнати для роботи за різними напрямками – з батьками, дітьми, підлітками.

Честь урочисто перерізати стрічку була надана діткам, відвідувачам Центру, які вже отримують там допомогу.

Після церемонії відкриття усі відправилися займатися справами – дітки пішли гратися з соціальним педагогом, а батьки – працювати в групі психологічної допомоги.

Центр підтримки сім’ї відкрито у співпраці з благодійною організацією СОС Дитячі Містечка. Сьогодні надання соціальних послуг – один із ключових напрямків у роботі громади, адже через воєнні дії чимало родин опинилися у складних життєвих обставинах. Задача ж соціальних служб – допомогти таким родинам, особливо – дітям. Адже усе, що ми сьогодні робимо, ми робимо для наших дітей.

Адреса Центру підтримки та укріплення сім’ї: вул.С.Палія, 22А (МАУП)

Тел Центру: (095) 790 14 45