У Фастові відкрито вже другу амбулаторію загальної практики сімейної медицини

• 13.03.2019
Відтепер спектр отримання якісних медичних послуг у Фастові істотно розширився. 12 березня в місті відкрито вже другу амбулаторію, яка офіційно називатиметься – Фастівський міський центр «ПМСД Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 2». Розташована вона в лівому крилі приміщення дитячої поліклініки по вулиці І. Ступака, 11, яка також оновлена, осучаснена і гостинно відкрила свої двері для маленьких пацієнтів.
Про капітальний ремонт цього приміщення, якому трохи не 35 років, фастівчани мріяли давно. Тож, про косметичні процедури, що проводились в ньому раніше, вже годі було говорити.
Тому міська влада до вирішення цього питання підійшла кардинально. Задіявши кошти місцевого та державного бюджетів, вдалося за відносно стислі терміни здійснити значний обсяг робіт, модернізувавши приміщення, осучаснити системи водопостачання та водовідведення, електро- ітеплопостачання. Змінився вигляд кабінетів: усі приміщення відремонтовано та оснащено відповідно до табелів. Обидва медичні заклади ізольовані один від одного. Тому відвідувачі не  пересікатимуться в коридорах. Всі робочі місця лікарів обладнані комп’ютерною технікою та підключені до інтернету. Залишок коштів витрачено на придбання медичного обладнання та автомобіля.
Це побачили і гідно оцінили під час екскурсії медичними закладами фастівчани, які прийшли того дня розділити разом з його персоналом радісну подію. Міський голова М. Нетяжук на символічному відкритті практично нової лікарні щиро подякував усім причетним до доброї справи, окремо відзначивши якісну роботу будівельників, рішучість депутатів міської ради, які підтримали ідею капітального ремонту, розуміння і дієву допомогу Героя України Т. Засухи та народного депутата, голови Київського

обласного партійного осередку БПП «Солідарність» І. Кононенка, цілеспрямованість керівництва Фастівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, яке здійснювало необхідні організаційні заходи та контроль за роботами.
Також слова подяки отримали спеціалісти міської ради та заступник міського голови О. Давиденко, які постійно опікувалась будівельним процесом.  Лікарям же міський голова побажав успішної праці в оновлених стінах на благо фастівчан та пацієнтів, які б приходили до них лише з метою профілактики.
У своєму виступі Михайло Володимирович наголосив, що фастівчани, відчуваючи ось такі невеличкі, але невпинні кроки до покращення свого життя, значною мірою мають зважати на позитивні зміни, які йдуть від реформ, що, не зважаючи на військові дії на сході країни, відбуваються протягом останніх років у державі. І сьогоднішня втішна подія є як раз результатом впровадження реформ з
 децентралізації та в медицині.
Свої теплі побажання жителям міста, району та медикам висловили, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, лікар-хірург Станіслав Ступак, представник ТОВ «Еркер», організації, що робила капітальний ремонт у закладі, Едуард Найвельт, а також Почесний громадянин міста, ветеран праці, голова Фастівського міськвиконкому 1975-1987 р.р. Анатолій Гірченко, який свого часу доклав чимало зусиль для того, щоб дитяча консультація у нашому місті запрацювала у просторому приміщенні.