У Фастові відбувся Всеукраїнський молодіжний форум “Єднання”

• 01.12.2023

Сьогодні у Фастові, коли уся країна відзначає 105ту річницю підписання Передвступного договору про злуку УНР та ЗУНР, а також 32 річницю загальнонаціонального референдуму на території України щодо проголошення незалежності України, відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Єднання».

Даний Форум став унікальною комунікаційною платформою єднання молоді у прагненні членства України в Євросоюзі через формування спільних ціннісних орієнтирів, сприяння гуртуванню молодіжних лідерів в ході процесу євроінтеграції України.

Роботі молоді не завадив сигнал «повітряної тривоги» – обговорення відбувалися в укритті. Говорили про історичний досвід України, про важливість міжнародної підтримки, про необхідність трансформування держави з метою відповідності Копенгагенським критеріям для вступу до ЄС, про культурну ідентичність та цінності і про важливість гуртування задля Перемоги та відновлення України.

За результатами роботи було сформовано та урочисто зачитано Резолюцію, яку молодь згодом представить у Брюсселі. Честь зачитати Резолюцію, котра була сьогодні сформована з метою спільного прагнення молоді щодо майбутнього розвитку України як невід’ємної частини ЄС, була надана членкині правління Української Асоціації молодіжних Рад, голові ради з питань ВПО в Чернігівській області, регіональній координаторці Благодійної організації  «Благодійний Фонд» Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у Київській області Ользі Дзержинській та Голові Молодіжної ради міста Фастова, послу європейської молоді в Україні, регіональному координатору молодіжних рад Київської області в Українській асоціації молодіжних рад Пасічнику Богдану.

Сьогоднішній форум відбувся не лише під опікою, а й за участі Збройних сил України – представників 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу ЗСУ. Щиро дякуємо Вам!

Дякуємо спікерам та модераторам Форуму, завдяки яким вдалося створити справжню міжнародну комунікаційну платформу єднання молоді. Дякуємо учасникам. Дякуємо усім, хто цього дня долучився до Форуму.

Дякуємо молоді. Ви – неймовірні!