У Фастові відбулися ігри ІІ етапу «Ліги сміливих»
- 28.04.2023
![1-1](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/1-1-35.jpg)
Дві команди – учні Фастівського академічного ліцею №2 та Фастівського академічного ліцею №9 – грали у бадмінтон, регбі-5, петанк та доджбол. Діти мали можливість продемонструвати свою фізичну майстерність та позмагатися із однолітками. В результаті ігор перемогли хороший настрій та позитив!
Захід відбувся в рамках проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Учнівська ліга «Здорова Україна». Координатором є вчитель Фастівського академічного ліцею №2, амбасадорка проекту «Нова фізична культура – здорова громада» Любов Самашко