У Фастові відбулося присвоєння звань “Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади” (посмертно).

• 23.08.2024
В рамках відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України відбулося присвоєння звань “Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади” (посмертно).
Нагороди було вручено родинам військовослужбовцям Збройних Сил України та членів добровольчих батальйонів, котрі проявили силу духу, честь та непохитність перед ворогом під час виконання військового обов’язку та загинули, захищаючи Батьківщину.
Вічна пам’ять Героям:
Сергію Миколайовичу Баулі
Олександру Васильовичу Осипенку
Мирославу Івановичу Василюку
Євгену Володимировичу Тищенку
Олексію В’ячеславовичу Дмитруку
Петру Євгенійовичу Жуку
Григорію Іллічу Мандрику
Віталію Сергійовичу Безуглому
Денису Анатолійовичу Сисолятіну
Володимиру Віталійовичу Хоробі
Павлу Миколайовичу Куцому
Олексію Віталійовичу Половку
Сергію Володимировичу Купчишину
Олександру Валерійовичу Шевалдіну
Перед початком заходу, пам’ять загиблих Захисників було вшановано хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятного знаку Захисникам України. Схиляємо голову в молитві перед кожним Героєм, який віддав життя, захищаючи Україну на передовій та в тилу.
Дякуємо всім, хто сьогодні продовжує відстоювати свободу і незалежність українського народу.
Слава Україні! Героям Слава!