У Фастові відбулася стратегічна сесія щодо створення у громаді просторів «Дбаю про себе»

• 14.11.2023

Фахівці різних напрямків, які надають послуги психосоціального характеру, протягом дня дискутували та напрацьовували рішення як зробити систему стійкості громаді потужнішою. За результатами співтворення комплексної моделі надання таких послуг і буде функціонування у Фастівській МТГ кількох просторів «Дбаю про себе»

Відповідно до концепції просторів, це будуть Центри, де надаватимуться індивідуальні консультації психолога, проводитимуться групові заняття, буде доступ до послуг КПТ (когнітивно-поведінкової терапії), а також функціонуватиме система «теплого» перенаправлення відповідно до запиту клієнта. Таким чином, ряд служб, які надають психосоціальні послуги, будуть тісно співпрацювати для задоволення потреб мешканців та гостей Фастівської громади. За умовами проекту, заплановано ще ряд подібних зустрічей.

Фастівська громада бере участь у проекті «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я: розвиток послуг з психічного здоров’я на рівні громад», що реалізується в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (англ. USAID Public Health System Recovery and Resilience Activity), що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) та Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ).