У Фастові в рамках Всеукраїнської програми менатнлього здоров’я “ТиЯк?” відбулася Майстерка ментального здоров”я

• 02.09.2024

Сьогодні, в перший день осені та переддень нового навчального року, Фастів став осередком турботи про ментальне здоров’я в рамках Всеукраїнської програми «Ти Як?». У парку «Європейський» відбувся День спільнодії – Майстерка ментального здоров’я, що об’єднала громаду навколо важливих тем підтримки ментального здоров’я та розвитку.

Протягом заходу були презентовані гуртки та творчі колективи міського Палацу культури, спортивні секції та позашкільні гуртки, які активно діють у нашій громаді. Ряд активностей презентували вихованці центру патріотичного виховання «Гарт». Участь у заході також взяли представники Центр «Родина 4.5.0.», Центр життєстійкості, БФ «Карітас Фастів», БФ «Волонтерський центр», для бажаючих працювала локація хібукотерапії, медичний осередок тощо.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до організації заходу та подарував дітям і дорослим можливість відчути підтримку та єдність. Дякуємо бізнесу, які підтримали майстерку.

Цей захід став можливим завдяки Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти Як?», ініційованій Оленою Зеленською. Дякуємо координаторці програми на Київщині Юлії Казаковій та консультантці у Фастівському районі Юлії Кабановій за роботу в анпрямку підтримки ментального здоров’я громади та відданість справі.

Разом – до здорової та щасливої громади!