У Фастові стартував традиційний щорічний пленер “Живописний Фастів”

• 09.09.2023

Сьогодні у Фастові вже вдруге стартував пленер «Живописний Фастів», приурочений до Дня міста

Організатором пленеру та його учасником є Анатолій Марчук, Заслужений художник України, радник голови Національної спілки художників України з творчих питань та виставкової діяльності

У пленері візьмуть участь митці з Вінниці, Кривого рогу, Харкова, Вінниці, Києва, Гостомеля та Фастова:

• Костянтин Чернявський, голова Національної спілки художників України
  • Анатолій Древецький
  • Світлана Грам
  • Олександр Назаренко
  • Олена Телятник
  • Сергій Редьога
  • Олександр Рожков
  • Наталія Моцак
  • Сергій Позняк
  • Ірина Романченко
  • Олександр Хлебніков
  • Святослав Базюк
  • Філіп Чорнобров
  • Олексій Мкртчян

Ряд митців будуть долучатися онлайн.

Під час пленеру заплановано ряд мистецьких прогулянок громадою, під час яких художники матимуть можливість малювати, фотографувати або ж просто надихатися цікавими об’єктами чи краєвидами Фастівської громади, щоб потім то все перенести пензлем на полотна. Також містян очікує дві виставки, проміжна – на День Фастова, та фінальна, коли ряд картин митцями будуть подаровані Фастівській мистецькій галереї, яку започаткував у нашому місті Анатолій Марчук.