У Фастові реалізується проект «Наша здорова громада»

• 13.02.2024

Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч з мешканцями мікрорайону Казнівка – представниками сфери медицини та освіти, вуличкомами, активними казнівчанами. Мова йшла про актуальні питання у сфері охорони здоров’я.

Працювали з групою тренери Олена Решетняк та Михайло Довгопол – представники Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи, які свого часу були долучені до розробки «Маніфесту здорового суспільства».

Це вже друга зустріч з представниками  різних груп в рамках проекту. Перша відбулася в жіночому просторі Woman Space.

Надалі із представників спільнот буде сформована робоча група задля реалізації ряду проектів у сфері громадського здоров’я.

Захід відбувся у співпраці з Фастівською міською радою в рамках проекту “Наша нова громада”, що реалізується Харківською експертною групою з підтримки медичної реформи у партнерстві з громадською організацією Агенція змін “Перспектива” та фундацією “Здорові рішення для відкритого суспільства” зі підтримки міжнародного фонду “Відродження”