У Фастові реалізовується проект “Центр відновлення та медіації «Обійми»

• 16.10.2023

У Фастівській громаді стартував проект “Центр відновлення та медіації «Обійми», який реалізується шляхом крос-секторальної співпраці благодійного фонду «Карітас-Фастів» та Центру «Родина 4.5.0». Наприкінці минулого тижня вже відбулася перша спільна зустріч в рамках Проекту, де були окреслені кроки щодо подальшої співпраці.

Про це сьогодні під час понеділкової апаратної наради розповіла представниця благодійного фонду Тетяна Антоненко.

В рамках проекту заплановано проведення різноманітних арт- та кулінарних майстеркласів, пізнавальних занять, екскурсій для дітей військовослужбовців. Окрім того, важливим елементом зустрічей буде ряд навчань із самозарадності та самодопомоги. З дітьми працюватимуть психолог та соціальний педагог.

Реалізовується ініціатива в рамках грантового проекту від  БО «Українська освітня платформа».

Маєте запитання, дзвоніть: (093)6971140, Тетяна Антоненко.