У Фастові пройшов День кар’єри

Організували його і провели 26 лютого 2020  року в приміщенні Фастівського міського палацу культури фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації.

Мета заходу реалізувати орієнтації майбутніх випускників закладів освіти  у виборі професії, допомогти обрати життєвий шлях, показати важливість правильного вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах, можливостях та нахилах була повністю досягнута. День кар’єри  також посприяв спілкуванню учнівської молоді, як потенційних абітурієнтів, з навчальними закладами.

Відвідали його 785 осіб – в основному учні закладів освіти Фастова та  Фастівського району, учні Фастівського ЦПТО та студенти Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, педагогічні працівники, батьки, соціальні партнери, ЗМІ.

Відкрила День кар’єри заступник директора Фастівської міськрайонної філії КОЦЗ – Ірина Піхота, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та наголосила, що вибір майбутньої професії-важливий крок, до якого треба готуватися вже сьогодні і служба зайнятості сприяє у налагоджені діалогу між випускниками та представниками навчальних закладів.

У заході взяли участь представники 25 навчальних закладів різних форм акредитації міст Києва, Ірпіня, Фастова – університети, академії, інститути, технікуми, коледжі, вищі професійні училища. За допомогою мультимедійних засобів демонструвалися презентації навчальних закладів, до уваги відвідувачів представлені були фотоматеріали, брошури, буклети, календарі, плакати,  надавалася  інформація про умови вступу, проходження практики та подальшого працевлаштування, розповідалось про переваги навчання та можливості, які пропонує заклад,  запрошували до співпраці.

Представники залізничних підприємств міста: філія «Рефрижераторна вагонна компанія», ВП Фастівська дистанція сигналізації та зв’язку, ВП Моторвагонне депо Фастів-1, ВП Фастівська дистанція електропостачання також плідно поспілкувалися з учнями, студентами, навчальними закладами, в його процесі налагоджували нові зв’язки  та планували подальшу співпрацю.