У Фастові презентували проекти “Моє серденько” та “Родина 4.5.0”

• 14.03.2023

Сьогодні у Фастівській громаді проект «Моє серденько», направлений на допомогу діткам, їх родинам, переселенцям, вагітним жінкам та ін.категоріям, постраждалим від війни, відзначав першу річницю свого функціонування.

За рік в рамках проекту було надано допомогу більш як 1400 діткам, майже 750 родинам, 47 вагітним жінкам. А завдяки благодійникам та наданому обладнанню, зокрема фондом «Фастівчани», було значно розширено спектр послуг.

Привітати фастівчан з нагоди такого невеличкого свята приїхали почесні гості – народний депутат України Олег Дунда, керівник департаменту охорони здоров’я Київщини Василь Кравченко, керівники фонду «Фастівчани» Клаус Ріффарт та Володимир Кудряшов, представники медицини, соціальної сфери, профільних організацій та ін.гості.

Варто зазначити, що у Фастівській громаді реалізується ще один надважливий проект – «Родина 4.5.0», куди на гостину також завітали гості. І хоча він значно молодший – функціонує з листопада 2022 року, але має ряд напрацювань та, головне, плани на майбутнє, серед яких – створення «єдиного вікна звернень» для отримання ветеранами війни усього спектру необхідних послуг в одному місці.

Як зазначила Тетяна Щербак, «Наразі Фастів – єдине місто в Україні, де силами громади реалізується подібний проект».

Дані проекти зараз успішно реалізуються, розвиваються та розширюють коло партнерів. У разі бажання партнерських організацій долучитися до проектів, щиро запрошуємо до співпраці.