У Фастові для ВПО провели семінар щодо необхідності вакцинації

• 20.03.2023

Внутрішньо переміщені родини сьогодні одні з найбільш уразливих. В тому числі і в питаннях здоров’я, зокрема, й вакцинації. Адже, рятуючись від бойових дій, дітки могли пропустити чергову вакцинацію, документи про зроблені щеплення могли загубитися чи й навіть бути знищеними тощо.

Тому сьогодні з родинами ВПО відбулася зустріч щодо необхідності вакцинації на базі Центру  укріплення сім’ї м.Фастів МБФ “СОС Дитячі Містечка” в рамках проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Надія Жук, медична директорка амбулаторії №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги розповіла батькам про важливість дотримання календаря щеплень. І хоча мова йшла в першу чергу про вакцинацію діток, щепленню дорослих також було відведено чимало часу. Присутні отримали вичерпну інформацію про усі вакцини, перебіг вакцинації, реакції, які можуть виникати в організмі, а також задали ряд уточнюючих запитань.

Захистіть себе та свою родину – вакцинуйтеся! Перевірте, чи є у дітей усі щеплення – підсумувала зустріч  Надія Жук.