У Фастівській громаді успішно функціонує сервіс «Соціальна громада»

Подати документи для отримання послуги соціального характеру сьогодні легко. Варто звернутися до ЦНАПУ (1-й поверх будинку рад, пл.Соборна, 1), або ж до адмінприміщення старостинського округу (для мешканців старостинських округів).

Тобто, щоб подати документи на отримання субсидії чи іншої соцпослуги, мешканцям сіл громади не треба їхати до Фастова

Вже пів року як в країні успішно функціонує програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Він забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальних громад, особливо віддалених від органів соціального захисту населення.

Більше про програмний комплекс та Перелік послуг, які можна отримати через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» дивись тут: https://socgromada.ioc.gov.ua/#serviceList