У Фастівській громаді триває розробка Антикорупційного кодексу

• 19.09.2024

В рамках проекту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції», який реалізується у Фастівській громаді у співпраці з Радою Європи, розробляється Антикорупційний кодекс громади –  документ, який сприятиму прозорості, відкритості та підзвітності органів місцевої влади.

Над проектом документу працює Олексій Скиданенко, завідувач сектору юридично-правового забезпечення діяльності ради юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради у співпраці. Наразі Антикорупційний кодекс знаходиться у експерта  з питань антикорупційної діяльності в межах співпраці Офісу Ради Європи в Україні з компанією Ecorys та Центром економічного зростання “LRHub”  Тараса Хавунки.

В планах – робота над кодексом буде великою з експертами та консультантами, в тому числі Національного агентства з питань запобігання корупції. Після формування документу, Кодекс пройде процедуру широких громадських обговорень.

Зустріч з експертом відбулася в рамках проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», який реалізовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи

Керівниця проекту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції» Тетяна Авксентюк.