У Фастівській громаді за кошти Європейського Інвестиційного банку буде реалізовано два проекти

• 25.09.2023
  • капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР “Фастівська БЛІЛ
  • реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР “Фастівводоканал”

Технічний супровід реалізації проєктів в рамках Програми відновлення України здійснюватиметься  за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Працюватимемо у співпраці з експертами Іриною Покотильською, Іваном Сікорою, Всеволодом Яковлєвим, Володимиром Мироновим під керівництвом Ігоря Кістєньова-Кавказького.

З метою отримання необхідних знань впровадження інфраструктурних проєктів, що фінансуються міжнародними фінансовими інституціями, а саме ЄІБ, представники виконавчого комітету взяли участь у семінарі “Технічна підтримка реалізації субпроєктів Програми для відновлення України”, організованому ПРООН в Україні. Семінар став платформою для обговорення ключових аспектів реалізації проєктів, зокрема, технічних та фінансових питань, особливостей проведення закупівель, впровадження інструментів соціального менеджменту та інших важливих аспектів.

Дякуємо команді ПРООН за професійний підхід, допомогу та технічну підтримку у реалізації субпроєктів Фастівської громади в рамках Програми відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком.

Дякуємо всім, хто бере участь у реалізації таких важливих для нашої громади проєктів!

#Фастів #ПРООН #ВідновленняУкраїни #ЄІБ

#ВідновленняФастів