У дитячому садочку «Сонечко» буде встановлено геліосистему

• 28.12.2023

У дитячому садочку «Сонечко» буде встановлено геліосистему, що дасть змогу забезпечити безперебійне гаряче водопостачання для усього закладу, в тому числі і для навчально-реабілітаційного центру «Крила надії».

27 грудня відбулася он-лайн нарада з громадами, котрі були відібрані в рамках проекту «Енергія сонця для діточок», участь у якій взяв міський голова Михайло Нетяжук.

Фахівці управління проектного менеджменту підготували грантову заявку на конкурс від Державного агентства з енергоефективності   та  енергозбереження України. За результатами роботи Фастівська МТГ ввійшла до 18 відібраних громад-переможців. І вже наступного року, у рамках тристороннього партнерства Держенергоефективності із проєктом GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та НАК «Укрсвітлолізинг», а також у співпраці з Фастівською громадою, проект буде реалізовано.

Інформаційно: реалізація проєкту забезпечить безперебійне гаряче водопостачання, яке отримано екологічно чистим способом та зменшить витрати на енергоносії і вплив на навколишнє середовище.