У День ліквідатора у Фастівській громаді було вшановано учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

• 14.12.2023

Сьогодні, у День ліквідатора, у Фастівській громаді було вшановано учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, водіїв – усіх, хто долучився до локалізації наслідків ядерного лиха.

У рамках заходу були покладені квіти до пам’ятника ліквідаторам, що стало символом вдячності та пам’яті про героїчний внесок цих людей. Пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.

Також громадськістю були покладені квіти до пам’ятників на території пожежної частини, поліції та у мікрорайонах міста міста.

Сердечно дякуємо Захисникам, котрі сьогодні боронять Україну та українські атомні станції від уражень росії, яка систематично погрожує застосуванням ядерної зброї та вибухами.

Низький уклін Ліквідаторам за відвагу, мужність і подвиг. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя зупинив ядерну катастрофу.

Разом до Перемоги!