Тренінги для ветеранів АТО/ООС

• 21.12.2021

У грудні 2021 року відбулися тренінги для ветеранів/-ок АТО/ООС , які втілені за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Центр зайнятості Вільних людей».

Участь взяли шестеро ветеранів, що перебувають на обліку у  Фастівській міськрайонній філії .

Партнерами  проєкту є Департамент розвитку персоналу та кадрової політики Державної служби зайнятості, а також Київський міський центр зайнятості, Київський обласний центр зайнятості, Львівський обласний центр зайнятості, Житомирський обласний центр зайнятості, Запорізький обласний центр зайнятості, Кіровоградський обласний центр зайнятості та Полтавський обласний центр зайнятості.

Тренінги проведені в рамках проєкту «Воїну — гідна праця: розширення можливостей працевлаштування для ветеранів/-окАТО/ООС» .

Основна мета проєкту — розширення можливостей працевлаштування для ветеранів з м. Київ, Київської, Львівської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської та Полтавської областей через підвищення якості послуг Державної служби зайнятості та обізнаності ветеранів щодо інтеграції військового досвіду  у цивільну кар’єру.

Під час тренінгів учасники:

• дізналися про переваги та недоліки військового досвіду та як це може впливати при працевлаштуванні;
  • розібрали поняття «hard & soft skills»;
  • проаналізували свої професійні навички, набуті під час служби;
  • отримали підказки про те, як рекрутериперевіряють наявність військового досвіду;
  • отримали структуру та принципи складання якісного резюме, на яке будуть відгукуватись роботодавці та ін..

Кожен учасник безкоштовно отримав посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії.

Тренерка заходу  — Оксана Філоненко, виконавча директорка ГО «Центр зайнятості Вільних людей», засновниця та координаторка проєкту «Воїну — гідна праця», розробниця програм соціальної адаптації через навчання, працевлаштування та розвиток підприємництва для людей, які пережили травматичні події, засновниця всеукраїнської інформаційної кампанії «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО».

Офіційна сторінка проєкту: «Воїну — гідна праця»: https://www.facebook.com/jobsoldiers