Тато вам не мама

  • 05.03.2020

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 4 березня, у Фастові пройшла низка заходів, під час яких обговорювалась актуальна тема підвищення престижу ролі чоловіка як батька, утвердження пріоритетності сімейних цінностей, розвитку потенціалу чоловіків до відповідального батьківства.


Учасники круглого столу, організованому Фастівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розглянули проблему відповідального батьківства, яка є комплексною, адже перебуває на межі соціології, психології, демографії та економіки. І, відповідно, впливає не лише на якість життя окремої особистості, але на стан суспільства загалом: соціальний, психологічний, демографічний та економічний. Представники соціальних служб, освіти, громадські активісти та ГО “Міжнародний Центр Батьківства”, ознайомившись з програмою з розвитку потенціалу чоловіків до відповідального батьківства на рівні місцевих громад, зійшлись на думці щодо важливості об’єднання зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та роботодавців для виконання положень програми. Зокрема, пропаганди моделі “Доброго батька”, цінностей відповідального батьківства з формування сім’ї, підготовки молоді до подружнього життя та відповідального батьківства, формування у чоловіків свідомого та відповідального ставлення до батьківства, повноцінного виховання та розвитку дітей тощо.


Того ж дня за підтримки ГО “Міжнародний Центр Батьківства” відбувся семінар з промовистою назвою – «Тато вам не мама». Це перший майстер – клас для батьків, у якому взяли участь не лише чоловіки, а й жінки. На ньому та під час ще семи занять фастівчани матимуть можливість отримати об’єктивну оцінку своєї батьківської практики, дізнатись у чому полягає унікальність впливу батька на розвиток дитини та складуть плани дій з покращення своєї батьківської практики.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ