Створюємо соціальний паспорт Фастівської громади
- 10.04.2023
![1](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/1-446.jpg)
Сьогодні у Фастові за підтримки та супроводження представників благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» відбулася координаційна зустріч та перше засідання робочої групи із розробки Соціального паспорту Фастівської громади
Соціальний паспорт — документ, який містить актуальну інформацію про ресурси та соціальні особливості громади. Він описує адміністративно-територіальний устрій, демографічний стан, рівень зайнятості/безробіття, інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, громадські та релігійні організації, місцеве самоврядування та бюджет, а також ризики, з якими стикаються мешканці громади.
Проект реалізується завдяки підтримці Агентства ООН у справах біженців в Україні.
#sss_UNHCR #helpUkraine #supportUkraine #IDP