Стартує конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача» між магазинами мікрорайонів міста

• 23.09.2019

До уваги фастівчан !

З 23 жовтня 2019 року стартує конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» між магазинами продовольчих та промислових товарів мікрорайонів міста – Завокзалля, Заріччя, Кадлубиці, Казнівки, Потіївки, Снігурівки та Фастів-2

Цього тижня, з 23 вересня по 29 вересня, Вашій увазі пропонуються магазини мікрорайону Завокзалля. Посилання на форму для голосування ТУТ: https://forms.gle/Hj6Kth5MMhfuwv5W6

Конкурс триватиме з 23 вересня 2019 року до 10 листопада 2019 року.

Кожен споживач може проголосувати за кращих підприємців в сфері торгівлі мікрорайонів м. Фастів. Для оцінки магазинів пропонується абсолютна 5-ти бальна шкала. Найбільший бал – 5, найменший – 0 балів.

Проведення конкурсу «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» між мікрорайонами м. Фастів, організовує відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

За результатами проведеного конкурсу відзначаються кращий підприємець у сфері торгівлі продовольчих та промислових товарів кожного мікрорайона м. Фастів.