Стартує громадське обговорення кандидатури старости Малоснітинського старостинського округу

Фастівська міська рада Київської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Малоснітинського старостинського округу.

Відповідно до  статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Фастівський міський голова вносить на громадське обговорення кандидатуру  ПРИЛІПКО ІРИНИ АНАТОЛІЇВНИ

на посаду старости Малоснітинського старостинського округу.

Розпорядження від 20.12.2021року № 389-од «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Малоснітинського старостинського округу» розміщено на офіційному сайті Фастівської міської ради та її виконавчих органів.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ:

з  22.12.2021 року протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів

в межах Малоснітинського старостинського округу:

с.Бортники, с.Велика Офірна, с.Мала Офірна, с.Мала Снітинка.

Опитування жителів відповідного старостинського округу забезпечується членами організаційного комітету та проводиться у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости.

Заповнити підписний лист також можна  за адресами:

• с.Бортники, вул.Незалежності, 65А, приміщення клубу – бібліотеки (адмінприміщення бувшої Бортниківської сільської ради),

відповідальна особа: член організаційного комітету Олена Машляківська

• с.Мала Снітинка, вул.Гагаріна, 134,

адмінприміщення  Малоснітинського  старостинського  округу,

відповідальна особа: член організаційного комітету Галина Савченко

Жителям Малоснітинського старостинського округу для  участі в громадському обговоренні при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про кандидатуру на посаду старости

Малоснітинського старостинського округу

Фастівської міської територіальної громади

ПРИЛІПКО (ПІНЧУКІРИНА АНАТОЛІЇВНА

громадянка України, народилася 08.12.1973 року в с.Мала Снітинка, Фастівського району, Київської області, де й проживає на даний час.

Освіта вища. Закінчила Державну академію житлово-комунального господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

Трудова діяльність:

З серпня 1992 р. по січень 1995 р.  – вихователь дитячого садка  №61 ст.Фастів;

З січня 1995р. по грудень 1999р. – вихователь Малоснітинського дитячого садка «Сонечко»;

З грудня 1999р. по червень 2002р. – бухгалтер-касир ВАТ «Дерево-металообробний завод»;

З серпня 2002р. по січень 2004р. – бухгалтер-економіст, головний бухгалтер СВК «Мрія» (с.Мала Снітинка);

З січня 2004р. по січень 2007р. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської  міської ради;

З січня  2007р. по грудень 2007р. – головний спеціаліст з питань загального обліку громадян відділу економіки виконавчого комітету Фастівської міської ради;

З грудня 2007р. по червень 2021р. – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради;

В червні 2021 року переведена на посаду начальника  відділу організаційного забезпечення  діяльності ради та її органів Фастівської міської ради.

На виборних посадах не працювала. Не судима.

Заміжня. Має двох доньок.