Спільне засідання постійних комісій Фастівської міської ради

18 березня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій Фастівської міської ради.

На початку засідання депутати розглянули звернення до міської ради від ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній» щодо можливої перспективи ЕСКО-партнерства шляхом впровадження енергоефективних заходів у будівлях закладів освіти. Із доповіддю виступив Андрій Даценко, заступник голови правління Асоціації, який розповів про концепцію ЕСКО-механізму, особливості реалізації енергосервісу, а також про досвід впровадження таких контрактів у інших містах.

У ході засідання депутати розглянули та обговорили питання практики впровадження енергосервісу, перешкод та можливостей для закладів освіти, термінів повернення вкладених інвестицій та розрахунок досягнутої економії.

За результатами обговорення членами постійних комісій було прийнято рішення про надання депутатам профільних комісій  наступної інформації:

1. Орієнтовна характеристика обладнання, яке планується встановити.
  2. Очікувані показники енергосервісних договорів (вартість, економія енергоносіїв і коштів, терміни впровадження).
  3. Орієнтовний розрахунок вартості ЕСКО-договорів у розрізі календарного плану (очікувані щорічні платежі виконавцю ЕСКО).