Солодкі привітання до жіночого свята
- 05.03.2021
![IMG_5135](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/IMG_5135.jpg)
Такі солодкі привітання до жіночого свята отримали прийомні мами та мами виховательки з семи сімейних форм виховання дітей-сиріт, які функціонують на території Фастівської міської територіальної громади. Цим солодким подарункам зрадіють і 30 діток, які залишилися без батьківської опіки, яких виховують ці жінки у чотирьох дитячих будинках сімейного типу та трьох прийомних сім’ях.