Сьогодні відбулося засідання Громадської ради

• 12.12.2023

Під час засідання було розглянуто ряд питань, зокрема:

• Начальник фінансового управління Людмила Цедзінська презентувала проект «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік»
  • Міський голова Михайло Нетяжук розповів про проекти «Реконструкція каналізаційно-очисних споруд Фастівводоканалу» та «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу Фастівської БЛІЛ». Члени громадської ради ініціювали та одноголосно підтримали проведення громадських слухань щодо реалізації проектів.

Ще одне питання, яке було розглянуто, стосувалося зміни складу Громадської ради, оскільки частина її членів наразі знаходиться за кордоном та з початку широкомасштабного вторгнення не має змоги здійснювати дану діяльність, а також є ряд заяв на складання повноважень, в тому числі і у зв’язку зі зміною місця роботи. Разом з тим, 6 осіб, відповідно до Положення, було виключено зі складу Громадської ради за систематичну неприсутність на засіданнях. Такі вимушені зміни все ж дають можливість Громадській раді надалі здійснювати повноваження.

На найближче засідання буде винесено звіт голови Громадської ради Маріанни Анощенко про пророблену роботу.

#ВідновленняФастів