• 29.08.2019

Нелегкий час переживає нині наша країна. Десятки тисяч її патріотів, перебувають на передовій, захищаючи у смертній борні від російської навали та терористів східні рубежі держави На жаль, не всі вони повертаються з того пекла живими. Вони були чиїмись синами, батьками, друзями, коханими. Кожен з них про щось мріяв, та ніхто з них не думав, що їхнє життя обірветься так раптово, далеко від рідного дому…

Сьогодні в Україні вперше офіційно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Фастів, який теж має значні втрати серед своїх кращих синів, також приєднався до вшанування сучасних Героїв. Пам’ятні заходи розпочались біля  меморіальної стели загиблих фастівчан. З жовто-блакитними квітами зранку біля адмінбудинку рад зібрались родичі, матері, дружини та побратими полеглих, представники влади та громада міста. Вшанування пам’яті бійців – учасників АТО продовжилось на Інтернаціональному кладовищі покладанням квітів до могил загиблих.

Мітинг реквієм, що відбувся потому на вулиці Соборній біля меморіального знаку захисникам України, засвідчив велику повагу  фастівчан до тих, хто віддав найцінніше, що є у людини – життя, за територіальну цілісність України. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя монументу. Слова подяки, що йшли від щирого серця, тим, хто пішов у вічність, та хлопцям, які зараз захищають незалежність України, адресували міський голова Михайло Нетяжук, голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко та учасник АТО Юрій Соловей.

Панотці міста справили панахиду за душами загиблих героїв і разом з громадою помолилися за Україну.