Сьогодні у Фастові замайорів Прапор Військово-морських сил України

  • 29.04.2023

29 квітня, коли в Україні відзначається 105-та річниця Військово-Морського Прапора Збройних Сил України, у Фастові, поряд з Прапором України, замайорів Прапор Військово-морських сил України.
Церемонію підняття провів в.о.командира річкової флотилії Військово-морських сил Збройних сил України, капітан І рангу Юрій Вицький

Саме 29 квітня 1918 року вперше на кораблях Чорноморського флоту та на Севастопольській фортеці було піднято прапори України. І вже16-18 липня 1918 року було затверджено Військово-морський прапор Українського державного флоту, який став основою сучасного Військово-морського Прапора Збройних сил України.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися в.о.командира річкової флотилії Військово-морських сил Збройних сил України, капітан І рангу Юрій Вицький та міський голова Михайло Нетяжук.

Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих Воїнів, захисників України та взяли участь у тематичному заході «На варті України», який відбувся у міському Палаці культури.

Нагадаємо, Фастів має багаторічні шефські стосунки з підрозділами Військово-морських сил України. Сьогодні іменем «Фастів» названий катер типу «Айленд», котрий разом з іншими катерами цього типу виконує завдання захисту і оборони.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ