Сьогодні у Фастові вшосте стартував літературно-мистецький  фестиваль «Палієва осінь»

  • 02.09.2023

Гості заходу мали нагоду насолодитися спілкуванням з відомими письменниками України Василем Шклярем, Люко Дашвар та Андрієм Кокотюхою, придбати їх книги, взяти автографи на згадку та сфотографуватися.

Окрім цього, відвідувачів очікувала виставка митців – картинна галерея, зона зі зброєю від Козацько-лицарського клубу, локація від фонду «Мальви», а також ярмарок від місцевих підприємців.

Родзинками першого дня фестивалю були також виступи місцевих авторів, котрі читали власні доробки, перформанс від талановитої фастівської художниці Тетяни Кашуби та бандуристки, викладачки Фастівської дитячої музичної школи Вікторії Ткачук і драйвовий виступ місцевого гурту «Чуй».

Варто зазначити, що цей фестиваль – це щось набагато більше, ніж просто захід. Це осередок, наповнений нестримною енергією творчості, щирого спілкування, нових знайомств та змістовного дозвілля.

Дякуємо організаторам фестивалю – Олені Раковій, Олександру Перміну, Ігорю Забранському, Володимиру Куценку, команді фесту та тим, хто долучився до того, щоб ця неймовірна подія відбулася у нашому місті. Та найперше ми дякуємо наших Захисникам, завдяки яким ми мали нагоду взяти участь у фестивалі «Палієва осінь».

Далі буде

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ