Сьогодні у Фастові відкрито ще одне – вже третє- футбольне поле зі штучним покриттям

• 21.12.2019

Приємна подія сталася на вулиці Фомічова. Облаштовано  міні футбольне  поле в рамках обласної програми «Київщина спортивна».

Це показовий результат об’єднання зусиль громадськості та різних гілок влади. На урочистостях слова подяки лунали усім, хто долучився до будівництва спортивного майданчика, а конкретно згадувались: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, міський голова Михайло  Нетяжук, заступнику міського голови Олена Давиденко, депутати міської ради Сергій Бевза та Віктор Герасимчук, громадські  діячі  Геннадій Новіков та Леонід Кельвич.

Оцінити спільну діяльність обласної та місцевої влади разом з громадським сектором на урочистості завітав начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв. Він привітав учасників заходу з урочистим відкриттям та вручив подарунки.

Міський голова Михайло Нетяжук, звертаючись до присутніх на заході, висловив надію, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, фастівська молодь і, насамперед, мешканці Заріччя у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на цьому майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я,  і що цей прекрасний майданчик сприятиме подальшому розвитку спорту у місті, надасть можливість юнакам та молоді популяризувати міні-футбол та вести здоровий спосіб життя, виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.
На звершення урочистостей нове поле опробували юні футболісти. Гості свята з задоволенням поспостерігали за умінням володіти м’ячем вихованців тренера Віталія Осколка.

Довідково.

Мініфутбольні поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м та майданчики з вуличними тренажерами будуються на Київщині в рамках обласної програма, а мініфутбольні стадіон – в рамках державної. Також за обласною програмою цьогоріч зводяться сім повнорозмірних футбольних полів (110х70 м).

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки управлінням фізичної культури і спорту Київської ОДА закуплено та передано до населених пунктів комплекти, до яких входять міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери.

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проєктів.