Сьогодні свій ювілейний День народження святкує Мама, Ірина Раранчук
- 20.10.2021
![зображення_viber_2021-10-20_10-02-50](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2021-10-20_10-02-50.jpg)
Ірина Василівна – вже 18 років Мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу, що функціонує у Фастівській територіальній громаді.
Зараз у родині Раранчуків виховується двоє власних діток та шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування. Окрім того, четверо рідних дітей родини Раранчуків вже є повнолітніми та проживають окремо.
Ірино Василівно, ми вдячні Вам за вашу безцінну роботу, доброту, щирість та витримку.
Бажаємо, щоб щастям і любов’ю було оповите Ваше життя, нехай насолоджується радістю душа. Міцного Вам здоров’я, успіхів, сімейного благополуччя, миру і добра.