Сьогодні Фастівська громада вшановує пам’ять Володимира Косовського
- 27.07.2021
![0](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/0-86.jpg)
Щодня роби щось для Вкраїни, щоб промінь волі не погас. В.Косовський
Сьогодні Фастівська громада вшановує пам’ять талановитого поета, лікаря, патріота України Володимира Косовського.
«Його ім’я вписане золотими літерами не лише в історію Фастівщини, а й в історію України» – зазначила у вітальному слові під час меморіального заходу, що відбувся у с.Веприк біля місця поховання Володимирі Івановича, перший заступник міського голови Олена Зикова.
Пройшовши нелегкий життєвий шлях, відбуваючи покарання за проукраїнську діяльність у засланні у Заполяр’ї, Володимир Косовський залишався відкритою доброю людиною. А ще – незламним, нескореним духом борцем за свободу та незалежність України.
День пам’яті Володимира Івановича продовжився у музеї К.Стеценка – музеї, який був створений силами Володимира Івановича. Ну і, традиційно, у дні пам’яті В.Косовського відбувається церемонія нагородження мешканців Фастівської громади однойменною премією. Але про це читайте дещо пізніше