Сьогодні Фастівська громада вшановує пам’ять Володимира Косовського

• 27.07.2021

Щодня роби щось для Вкраїни, щоб промінь волі не погас. В.Косовський

Сьогодні Фастівська громада вшановує пам’ять талановитого поета, лікаря, патріота України Володимира Косовського.

«Його ім’я вписане золотими літерами не лише в історію Фастівщини, а й в історію України» – зазначила у вітальному слові під час меморіального заходу, що відбувся у с.Веприк біля місця поховання Володимирі Івановича, перший заступник міського голови Олена Зикова.

Пройшовши нелегкий життєвий шлях, відбуваючи покарання за проукраїнську діяльність у засланні у Заполяр’ї, Володимир Косовський залишався відкритою доброю людиною. А ще – незламним, нескореним духом борцем за свободу та незалежність України.

День пам’яті Володимира Івановича продовжився у музеї К.Стеценка – музеї, який був створений силами Володимира Івановича. Ну і, традиційно, у дні пам’яті В.Косовського відбувається церемонія нагородження мешканців Фастівської громади однойменною премією. Але про це читайте дещо пізніше