Сім’я для дитини, яка її потребує

  • 10.10.2019

У місті Фастів продовжується розвиток системи сімейних форм виховання над дітьми – сиротами та дітьми, що залишились без батьківської опіки. І долучилось до розвитку даної форми догляду, підтримки і опіки над сиротами міста – Об’єднання Церков євангельських християн – баптистів.

За сприяння Благодійного Фонду «Міст життя», під керівництвом Голови Фонду – Вольдемара Шрьодера,  було проведено будівництво приміщення для подальшого розміщення у ньому Дитячого будинку сімейного типу. Ініціатором розміщення даного приміщення для потреб Фастівської громади стала  Церква «Відродження» м. Фастів.

В подальшому будинок буде передано новоствореній родині, яка прийме на виховання і спільне проживання  до 10 дітей – сиріт, і в сімейному оточенні огорне любов’ю  і  турботою дітей, що залишились без батьківської опіки, або належного догляду.

На даний час, соціальні працівники Центру соціальних служб проводять ряд необхідних заходів по підготовці кандидатів у прийомні батьки – вихователі, які передбачені Постановою КМУ №564, для належного фінансування даної форми виховання сиріт  у процесі  її функціонування.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ