Щодо погашення податкової заборгованості  на  КП ФМР «Фастівводоканал»

• 08.04.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від          01.04.2019                                                                                                            № 102 од

Щодо погашення податкової

заборгованості  на

КП ФМР «Фастівводоканал»

З метою не допущення припинення права водопостачання на території міста Фастів, що зумовлене виникненням податкової заборгованості зі сплати  «Рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення» на КП ФМР «Фастівводоканал», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Зобов`язати в.о. директора та головного бухгалтера КП ФМР «Фастівводоканал » за кошти підприємства здійснити погашення податкової заборгованості  зі сплати КБК 13030100 «Рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення»  в термін до 11.04.2019 року.
  2. Про вжиті заходи повідомити виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  3. По закінченню терміну виконання доручення, до виконавчого комітету Фастівської міської ради надати довідку від Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області, про відсутність заборгованості на КП ФМР «Фастівводоканал» зі сплати рентної плати за користування надрами.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук