Щодо організації та функціонування «Пунктів Незламності» на території Фастівської міської  територіальної громади

• 19.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16.10.2023                                    м.Фастів                                                         № 255-од

Щодо організації та функціонування

«Пунктів Незламності» на території

Фастівської міської  територіальної громади

З метою організації надання допомоги населенню  Фастівської міської територіальної громади, у разі  критичних  проблем з енергетикою та опаленням, зокрема повного блек-ауту, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 року №1401 «Питання  організації та функціонування пунктів незламності», на виконання доручення Прем’єр – міністра України від 01.08.2023 року №24018/0/-23 за результатами засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України щодо розгортання та функціонування пунктів незламності, Протоколу №155 засідання Ради оборони Київської області  від 12.09.2022 року,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Організувати «Пункти Незламності» на території  Фастівської міської територіальної громади  в закладах  освіти та призначити  відповідальних за їх функціонуванням осіб  з числа керівників закладів освіти, посадових осіб місцевого самоврядування та керівників структурних підрозділів(Додаток 1).

2.За потреби дозволити використання потужностей, активів, трудових ресурсів закладів освіти та структурних підрозділів  Фастівської міської ради.

1. Оплату комунальних послуг , використаних для організації та роботи

«Пунктів Незламності», здійснювати за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

1. Визнати таким що втратило чинність розпорядження міського голови №226-од від  25.09.2023  року «Щодо організації та функціонування

«Пунктів Незламності» на території  Фастівської міської  територіальної громади»

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський   голова                                                  Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження № _

«   _»______2023 року

«Пунктів Незламності»  на території Фастівської міської