Щоб професія була по душі

  • 17.09.2019

Вибір професії – це перші кроки до дорослого життя, побудови траєкторії особистісного та професійного становлення. Фахівцем Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки для учнів 8-А та 8-Б класів Фастівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10- Гімназія».

Фахівець служби зайнятості Ірина Пустовій ознайомила учнів з поняттями «професія», «спеціальність», сприяла формуванню основ розуміння термінів «галузь» та «кваліфікаційні характеристики».   Разом зі школярами розбирали поділ професій на  службові та робітничі. Детально обговорили фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при їх виборі.

Школярі дійшли висновку, що вибір професії – це одне з найважливіших рішень людини і залежить його реалізація від прагнень, бажань та наполегливої праці. Готуватися до прийняття такого рішення треба починати вже сьогодні. Важливо здійснити правильний вибір: і щоб професія була по душі, і після закінчення навчального закладу працювати і рости професійно.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ