Ще дві наші землячки стали героїнями

• 11.02.2021

Відповідно до Указу Президента України  від 15.12.2020 року серед 30 жінок Київщини почесне звання «Мати- героїня»  отримали  двоє  мешканок Фастова. Високих державних відзнак удостоєні Юлія Леонідівна Броницька, яка в шлюбі народила та разом з чоловіком виховує  9  дітей, та Світлана Володимирівна Косовенко, внутрішньо переміщена особа, яка народила та разом з чоловіком  виховує  5 дітей.

Сьогодні, 11 лютого, з почесним званням героїнь привітали депутати міської ради та громадськість Фастова. Міський голова М. В. Нетяжук подякував фастівчанкам за найважливішу місію, яку виконали ці жінки. Він вручив С. В. Косовенко і найстаршій дочці Ю. Л. Броницької (сама матуся не змогла бути присутньою, оскільки чекає народження десятої дитинки)  – Катерині квіти та цінні подарунки.