Шаную воїнів. Біжу за Героя України

• 26.08.2023

#БіжуЗаГероя_2023 #забіг2023

Сьогодні мешканці Фастівської громади разом з усією країною бігли за Героїв – захисників та захисниць, які віддали за Україну найдорожче – своє життя.

Цього року до участі у заході «Шаную Воїнів. Біжу за Героя України» зареєструвалися 146 бажаючих вшанувати пам’ять полеглих Воїнів. Однак до забігу долучилися більше учасників. О 09:00 громада вшанувала пам’ять Героїв хвилиною мовчання та поклала квіти до пам’ятника Захисникам України.

Маршрут забігу пролягав вулицями Соборна, Андрія Саєнка, Івана Ступака, Брандта та Шевченка, від Палацу культури повз Фастівський державний краєзнавчий музей, будівлю суду, пам’ятник Шевченка та СК «Машинобудівник» до площі Перемоги.

До забігу долучилися представники різник вікових груп, від наймолодших до найстарших учасників.

Дякуємо кожному хто біг за Героїв. Дякуємо кожному, хто щодня своїми справами наближає Перемогу!

Захід було організовано відділом з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міськради спільно з БФ імені «Юрія Новіцького», ГО «Центр партнерства та інновацій «СИНЕРГІЯ» за участі компанії «Юнівест Маркетинг».

Інформаційно: щорічний Всеукраїнський забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України” проводиться за сприяння Міністерства у справах ветеранів України до Дня пам’яті Захисників України (29 серпня).