Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

• 03.07.2019

Зверніть увагу! Затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради  у такому складі:

• Гірченко Анатолій Васильович, голова громадської організації інвалідів війни та Збройних Сил;
  • Шаповал Андрій Вікторович, курінний отаман ГО «ФАСТІВСЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА»;
  • Кабанова Ю.М., заступник голови ГО «ФАСТІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА МОЛОДЬ»;
  • Марцинюк В.В., настоятель релігійної громади св. влмч. Димитрія УГКЦ;
  • Дубровіна Р.В., голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Снігурівка;
  • Гутевич Ю.С., голова ГО «ФАСТІВСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»;
  • Новицька О.О., голова ПК Фастівської ЦРЛ;
  • Човган В.В., представник Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів;
  • Рудяк Л.І., завідувач сектору демократичних ініціатив, яка визначена відповідальною особою (каб. 102).

Довідка за телефоном: (097)5752165, (04565)62136.

Нагадуємо!!! До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ (далі – інститутів громадянського суспільства), легалізованих відповідно до законодавства України, діяльність яких поширюється на територію м.Фастів.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:

заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

У разі зміни місця проведення установчих зборів, буде повідомлено про це на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради.

Прийом заяв проводиться  до 21 липня 2019 року.