Шановні абоненти! КП «Фастівтепломережа» звертається з нагадуванням про обов’язкову оплату за отримані послуги теплопостачання.

• 25.05.2021

У разі наявності у боржника (фіз.особи) заборгованості за послуги теплопостачання та відмови погасити її в добровільному порядку, підприємство буде змушене звернутися до суду з позовною заявою про стягнення боргу. В такому разі, боржник окрім основного боргу буде змушений оплатити також суму інфляції та 3% річних за весь період прострочення платежу, а також суму судового збору, яка з 01.01.2021 збільшилась та становить в позовному провадженні 2270,00 грн., що в цілому, значно збільшує суму заборгованості.

Отримане рішення суду передається до Державної виконавчої служби, яка займається стягненням заборгованості в примусовому порядку. Для боржника це передбачає додаткове стягнення виконавчого збору в розмірі 10% від суми боргу призначеної судом, виконавчі витрати, мінімальний розмір яких 227,54 грн. та найголовніше – це арешт всіх банківських рахунків, зокрема і соціальних виплат, арешт, опис та реалізація майна рухомого і нерухомого та всіх матеріальних цінностей, заборона виїзду за кордон, зняття відповідальної суму боргу з банківської картки без згоди абонента,  внесення до державного реєстру боржників та інші санкції.

Водночас підприємство надає можливість укласти договір реструктуризації боргу та оформити розстрочку на оплату.

Деталі за телефонами: 6-11-60