Сервіс ДПС ЗІР: корисна, достовірна і повна довідкова інформація для суспільства

• 18.07.2024

ГУ  ДПС у Київській області повідомляє платників щодо можливості отримання якісних інформаційних послуг шляхом  використання сервісу ДПС «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі – ЗІР), доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС, або безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі інтернет.

Робота ЗІР спрямована на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною та повною довідковою інформацією у вигляді:

– відповідей на запитання із 37 напрямів;

– нормативних та інформаційних документів;

– актуальних ставок податків;

– інформації щодо останніх змін у податковому законодавстві, щоденна підбірка відповідей на двадцять актуальних запитань;

– податковий календар, який містить систематизовану інформацію про терміни сплати податків і зборів, платежів, подання звітності до органів ДПС;

– глосарії та довідники;

– зміни в податковому законодавстві.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua