Серпневий форум освітян «Джура. Освітянин 2023»

• 31.08.2023

Класичний серпневий форум освітян Фастівської громади цьогоріч пройшов у незвичному форматі – вишкільного табору Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Мета форуму була обрана з огляду на воєнний стан:  розширення знань та поглиблення розуміння із загальновійськової підготовки відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», де зазначено, що підготовка громадян до національного спротиву є невід’ємною частиною національного курсу.

Вишкіл проходив на локаціях

• «Зв’язок»,
  • «Тактична підготовка»
  • «Вогнева підготовка»
  • «Військова топографія»
  • «БПЛА»
  • «Стрільба (лазерний тир)»
  • «Тактична медицина»
  • «Рятівник»
  • «Відун»
  • «Смуга перешкод»

Також були проведені вікторина «Безпечний освітній простір», творчий конкурс «Ватра», арт-студія «Соняшник пам’яті та голуб Перемоги», туристично-краєзнавчий конкурс «Мандрівник».

Локації організовано у співпраці з ГО «Центр соціальної безпеки та підвищення кваліфікації фахівців безпілотних систем», взаємодії з ГУР мо та ДВКР підрозділ «Фобос», за участі військовослужбовців та членів добровольчого військового формування Фастівської громади № 1, запрошених інструкторів та представників осередку рятувальників Мальтійської Служби Допомоги у м.Фастові та у співпраці з відділом фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради