Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

• 09.01.2020

8 січня 2020 року у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в збройних силах України. В ньому взяли участь 14 осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Захід проведено в рамках виконання  Меморандуму про співпрацю та взаємодію з Фастівським об’єднаним міським військовим комісаріатом  Київської області.

Юрій Соловей – старший офіцер відділення комплектування військового комісаріату, голова асоціації учасників бойових дій надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив з перевагами проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; розповів про перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників.