Роботу над Стратегією розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки поновлено

• 10.05.2023

Європейські стандарти життя у Фастівській громаді – така мета постала при плануванні та розробці проекту Стратегії розвитку Фатівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки, робота над якою було розпочато в День Європи 9 травня 2023 року.

На першому засіданні Робочої групи під головуванням міського голови Михайла Нетяжука, до складу якої входять представники громадських, молодіжних та релігійних організацій, представників бізнесу та сільського господарства, виконавчих органів міської ради, депутатів обласної та міської ради, члени робочої групи ознайомилися з принципами та методикою розробки стратегії розвитку громади, обговорили процес залучення зацікавлених сторін та необхідність співпраці, принципи збору даних та аналізу соціальних, економічних аспектів з метою створення основи для стратегічного планування.

Досить символічно, що перше засідання робочої групи було проведено у День Європи, так як саме зараз у нашої країни є важлива задача щодо приведення всіх сфер нашого життя до європейських стандартів, для того щоб стати повноправним членом Європейського Союзу. Тому спільними зусиллями необхідно  сформулювати бачення, яким чином ми плануємо розвиток нашої громади, для того щоб її мешканці відчували комфорт, європейські стандарти життя і планували майбутнє своїх дітей у нашій громаді.

Робота з розробки проекту Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки здійснюється за підтримки Програми “U-Lead з Європою”.