Робота з стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах Фастова та справляння плати за землю триває

• 30.05.2019

Робота з стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах міста Фастова та справляння плати за землю триває

29 травня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови О.Б. Зикової відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, утвореної на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року №284.

На засідання вказаної комісії були запрошені землекористувачі, що ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та використовують земельні ділянки без належно оформленого землекористування, а саме:

–   Барановський О.Б. (земельна ділянка орієнтовною площею 0,2107 га в м.Фастів по вул. Галафеєва, 97);

–   ТОВ «Інвіктас» (земельні ділянки загальною площею 2,8 га в м. Фастів по вул. А.Шептицького, 3);

–   Шулькевич І.В. (земельні ділянки загальною площею 0,24 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23);

–   Пінчук В.О. (земельна ділянка площею 0,0728 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23);

–   Козленко Т.П. (земельна ділянка площею 0,0245 га в м. Фастів по вул. Поштова, 7);

–   ТОВ «Будівельник» (земельні ділянки загальною площею 0,83 га в м. Фастів по вул. А.Шептицького, 10а);

–   Соловей Василь Васильович та Соловей Віта Володимирівна (земельна ділянка площею 0,0401 га в м. Фастів по вул. Галафеєва, 25).

Землекористувачам, що не з’явилися на засідання вказаної вище комісії, виконавчим комітетом Фастівської міської ради буде направлено акти про стягнення до місцевого бюджету безпідставно збережених коштів у розмірі несплаченої орендної плати за користування земельними ділянками під існуючими об’єктами нерухомого майна засобами поштового зв’язку. У разі несплати протягом місяця вказаної в акті суми, матеріали будуть передані до правоохоронних органів та до суду.

Отже, робота з стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах міста Фастова та справляння плати за землю триває.