Робота ПРРО в режимі офлайн без отримання діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, заборонена

• 25.10.2023

Головне управління ДПС у Київській області наголошує платників податків, що з  01 серпня 2023 року заборонено  використання програмних реєстраторів розрахункових операцій у період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн – таку норму абзацу 7 ст. 5 Закону №265 відновлено Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ, який набрав чинності з 01.08.2023 року.

Нагадаємо, що ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській