Привітали сім’ї загиблих учасників АТО з Великоднім святом

• 26.04.2019

Дружнє спілкування сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  операції  об’єднаних сил, учасників бойових дій з керівництвом міста стало доброю традицією. Ось і напередодні пасхальних свят зібрались вони, щоб за чаюванням поговорити про своє життя, назвати проблемні питання необхідні для вирішення. Також родини було ознайомлені з можливостями безкоштовного оздоровлення дітей загиблих та вручено передсвяткові подарунки – «Великодній кошик».

Такі зустрічі проводяться з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  вшанування пам’яті загиблих на виконання міської комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  операції  об’єднаних сил, учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, затвердженої відповідним рішенням сесії міської ради. І, насамперед, сприяють вони приверненню уваги громадськості до суспільно- морального аспекту спільного проживання поряд з родинами, члени яких віддали життя за територіальну цілісність України.