Проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

• 04.08.2021

03 серпня 2021 року в приміщенні Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості вчергове проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Мета заходу полягає у забезпеченні доступності отримання інформації з перших джерел про роботу та послуги служби зайнятості для населення.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк  розповіла про стан ринку праці, переваги легального працевлаштування, профорієнтацію та професійне навчання, ознайомили з актуальними вакансіями та послугами, які надає служба зайнятості населенню.

До семінару приєднались також фахівець Пенсійного фонду, а саме головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Світлана Маєвська, яка ознайомила з умовами добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  та розповіла про необхідність легальної зайнятості.

Особлива увага була акцентована на необхідності надбання страхового стажу, легального працевлаштування для отримання соціальних виплат та права на призначення пенсії в майбутньому.

Спілкування пройшло невимушено, були надані вичерпні відповіді на запитання присутніх, роздані інформаційні буклети.