Проведено групу взаємопідтримки прийомних  батьків

  • 21.12.2019

20 грудня 2019 року у Фастівському міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу взаємопідтримки прийомних  батьків та батьків – вихователів, які замінили своїми сім’ями для дітей-сиріт – інтернати.

У таких родинах родинах виховуються 20 сиріт та позбавлених батьківської опіки дітей нашого міста. У ході заходу відбувся діалог між соціальними службами міста та представниками прийомних сімей  про  нові тенденції в  українському  суспільстві шодо  роботи з дітьми – сиротами  та формах їх подальшого влаштування в сімейні методи виховання у звязку з закриття інтернатів.

Працівники Центру соціальних служб надали ряд методичних рекомендацій і роз’яснень про шляхи подальшої співпраці, нововведення у нарахуванні коштів державної соціальної допомоги.  Для надання роз’яснень на зустріч було запрошено працівника відділу виплат Управління соціального захисту населення. Також до новорічних свят прийомні мами отримали смачні подарунки від Миколайчика і  міської адміністрації.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ