Протокол № 8 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

 

                                                            Протокол № 8

засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

м. Фастів

18.08.2021                                                                                                       09-00

Присутні:

Голова комісії:

Матвійчук Валентина Адольфівна                                      – заступник міського голови з питань

діяльності, виконавчих органів ради, з питань приватизації

 

Секретар комісії:

 

Лагута Оксана Миколаївна                                              – завідувач сектору житлової     політики,    квартирного обліку, розподілу житла та  з питань  гуртожитків і ОСББ

Члени комісії:

Мельниченко Анна Валеріївна                                  – начальник юридичного управління

Куценко Володимир Вікторович                               – начальник управління  регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,Мотовилівськослобідського старостинських округів

Савочка Микола Миколайович                              –  начальник КП ФМР «Фастівська   ЖЕК»

Мєх Наталія Анатоліївна                                         – начальник відділу капітального будівництва

Снігур Андрій Миколайович                                  –  заступник міського голови, з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій

Ушакова Людмила Іванівна                                    – начальник КП ФМР «Фастівське БТІ»

Відсутні:   Папко Оксана Станіславівна,  Соловей Юрій Вікторович, Міщенко Сергій Миколайович, Янковська Світлана Антонівна, Пеньківська Ірина Вікторівна,  Зоренко Олена Аркадіївна

Ознайомлення  членів комісії з порядком денним:

  1. Про розгляд звернення Човгана В.В., щодо переведення його на позачергову чергу на одержання житла, як особу з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.

Слухали: Лагуту О.М. відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 211 від 05.10.1999 року п.1.2  Човган Валентин Вікторович  перебуває на квартирному обліку на першочерговій черзі, як інвалід війни на момент взяття на облік він мав інвалідність ІІІ групи, внаслідок війни  із складом родини 3 особи. Заявник донька Човган Валерія Валентиниівна, **** р.н. та син Човган Дмитро Валентинович, **** р.н.

Згідно зі ст.46 п.1 Житлового Кодексу України та ст. 46 п.5 Постановою Ради Міністрів Української РСР №470 від 11.12.1984 року  «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР (зі змінами) особи, що належать до інвалідів – війни  включаються до позачергових списків на отримання житла.

Човган Валентин Вікторович перебував на квартирному обліку разом з дружиною та дітьми.

З Гордєєвою (Човган) Мариною Григорівною заявник Човган Валентин Вікторович розлучився у 2007 році. Обоє його дітей є повнолітніми.

Син – Човган Дмитро Валентинович, ****р.н., забезпечений житлом. Донька Човган Валерія Валентинівна, **** р.н., проживає з матір’ю.

Відповідно до діючого законодавства до членів сім’ї інвалідів належать: дружина (чоловік), їх малолітні до 14 років та неповнолітні (до 18 років) діти; неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами дитинства І групи та ІІ групи або інвалідами І групи.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати його на розгляд виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про переведення до позачергової черги на отримання житла Човгана Валентина Вікторовича».

 

Голосували: «за» одноголосно

 

Голова      громадської
комісії по житловим питанням                                                В.А. Матвійчук

 

Секретар  комісії                                                                        О.М. Лагута

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ